25 березня – День Служби безпеки України

 25 березня 1992 року Верховна Рада України прийняла закон «Про службу безпеки України». Цей день з 2001 року згідно з Указом президента № 193/2001 відзначається як День служби безпеки України (СБУ).

 Служба безпеки України – це державний правоохоронний орган спеціального призначення, який забезпечує безпеку України.

 Головними напрямками діяльності нової української спецслужби є розвідка і контррозвідка.

 До компетенції СБУ належить більше, ніж ми можемо собі уявити. Саме вони захищають Україну від усіх можливих внутрішніх та зовнішніх загроз. Її співробітники протидіють організаціям і окремим особам, метою яких є підрив національної державності, порушення суверенітету та територіальної цілісності України.

 Сили Служби безпеки України захищають державу від насильницьких змін конституційного ладу, від посягань на територіальну цілісність України, від пропаганди війн та насильства, від розпалювання міжетнічної, расової і релігійної ворожнеч.

 СБ України на сьогоднішній день забезпечує існування необхідної адекватної системи реагування та знешкодження зовнішніх та внутрішніх загроз.

 Спецслужба унеможливлює приховану діяльність на шкоду нашій країні, а фактично – це на шкоду кожному з нас, з боку недружніх держав.

 Державна система повинна функціонувати для досягнення та підтримки тої єдиної мети, задля якої взагалі існує такий інститут, як держава, а саме: захист життя, свободи та майна своїх громадян, повноцінне забезпечення їх прав та свобод.

 Саме для цього і існує СБУ, яка щодня запобігає зовнішнім та внутрішнім загрозам безпеки України, саме для цього СБУ присікає розвідувальні та терористичні посягання служб іноземних держав на нашу суверенність та незалежність. Крім того, саме СБУ усуває умови та фактори сприяння виникненню загроз.

 Служба безпеки України несе почесну варту захисту державних інтересів, виявляючи, попереджуючи, локалізуючи та знешкоджуючи будь-які загрози. Вітаємо усіх співробітників Служби безпеки України з їх професійним святом, адже саме їм ми завдячуємо миром та спокоєм у наших будинках, містах та країні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *