Пам’ятка-звернення про заборону спалювання сухої трави та листя

 Важко знайти людину, якій би подобалось дихати димом від тліючого листя чи палаючого степу. Можливо не всі знають, що спалювання сухої трави це надзвичайно шкідливо не лише для здоров’я людини, а й для екології. Шкода від спалювання листя і сухої трави надзвичайно велика. При спалюванні рослинних решток утворюються небезпечні продукти горіння, які шкідливі для організму людини. До складу продуктів горіння входить чадний газ, важкі метали, канцерогенні сполуки. Саме вони стають причиною дертя у горлі та кашлю. Особливо чутливі до нього алергетики та астматики. До того ж, в сухій траві часто таїться сміття, небезпечне для спалювання (пластикові пляшки, пакети).

 В свою чергу виконавчий комітет Трускавецької міської ради нагадує громадянам, що перебуваючи на відпочинку, пораючись на городах, присадибних ділянках, прибираючи на прилеглих територіях установ, підприємств та організацій, завжди дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

 Не кидайте непогашенні сірники або цигарки.

 Не залишайте непогашеного вогнища.

 Нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна відповідальність. Такі дії несуть загрозу навколишньому середовищу та становлять небезпеку для життя людей.

Не завдавайте своїми бездумними діями шкоди неповторній природі рідного краю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *