Трускавчан запрошують на заходи до Дня Захисника України!

Шановні громадяни та відпочиваючі гості міста!

 Запрошуємо Вас 14 жовтня 2018 року прийняти участь в заходах присвячених до Дня Захисника України в у м. Дрогобичі.

 В рамках святкувань, будуть здійсненні всебічні заходи щодо проведення національно-патріотичного виховання нашої молоді, також популяризація військової служби в підрозділах ЗСУ, НГУ, ДСУ з НС із залученням військовослужбовців, сучасної військової техніки, що стоїть на озброєнні у військових підрозділах нашого міста та регіону, а саме 15 реактивного артилерійського полку ЗСУ (м.Дрогобич), Національної гвардії України (м.Львів), 80 десанто-штурмової бригади (м. Львів), та 2 спеціального центру ШР ДСУ з НС (м.Дрогобич), які брали та беруть участь в зоні проведення АТО (ООС) по захисту суверенітету та цілісності України від російського агресора.

 Досвідченими поварами 2 СЦ ШР ДСУ на вогні військової польової кухні, буде приготовлений смачний безоплатний КОЗАЦЬКИЙ КУЛІШ. Також вперше в м.Дрогобичі буде розгорнутий мобільний польовий клуб на колесах на базі автомобіля «КрАЗ», де буде демонструватись художній фільм “Кіборги”. Це багатофункціональна машина, оснащена фото-відео технікою, проектором, супутниковою антеною та невеличкою друкарнею, яка є на озброєнні Нацгвардії, де в свій час проривала агітаційну блокаду в зоні АТО, пересуваючись зоною АТО могла для населення та для військових показувати кіно, друкувати газети та транслювати телебачення.

 З 12:00 до 15:00 на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченка та вулиці Ковальській відбуватиметься демонстрація військової техніки Національної гвардії України та 15-го реактивного артилерійського Київського полку. Також Другий спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України демонструватиме спецобладнання, яке використовують для розмінування територій чи будівель. Бійці легендарної 80-ї десантно-штурмової бригади демонструватимуть основи рукопашного бою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *