В мережі можна переглянути “Карти покриття звуковими сигналами цивільного захисту”

Шановні мешканці Трускавця!

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації 17 жовтня поточного року у період з 14:45 год. до 15:00 год. було проведено комплексну перевірку технічного стану територіальної системи централізованого оповіщення (із включенням електросирен).

Департаментом з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації проводилось електронне опитування і в нашому місті щодо рівня озвучення території міста сигналами електросирен.

Також проводилось опитування мешканців Львова, Борислава, Дрогобича, Самбора, Стрия, Сокаля, Трускавця та Червонограда.

В опитуванні взяли участь 2 650 респондентів. Найбільш активну участь в опитуванні взяли мешканці м. Львова – 1 313 респондентів (50,2% від загальної кількості опитаних). У м. Борислав проголосувало 722 особи (27,6%), у м. Трускавець – 148 осіб (5,7%), у м. Самбір – 129 осіб (4,9%), у м. Червоноград – 118 осіб (4,5%), у м. Стрий – 102 особи (3,9%) та у м. Дрогобич – 80 осіб (3,1%).

Результати опитування свідчать про наступне.

Оцінили рівень звучання електросирен як “добре” 79,8% опитуваних, “ледь чутно” та “зовсім не чутно” – 11,3% та 9% відповідно.

61,3% опитуваних перебували під час перевірки в приміщенні, 28% – на вулиці, 8,8% – в автомобільному та 2% – в громадському транспорті.

За результатами опитування складено електронну карту охоплення звуковими сигналами електросирен території міст обласного значення. На підставі отриманих даних вживатимуться заходи з метою покращення стану оповіщення населення.

Департамент з питань цивільного захисту висловлює вдячність усім мешканцям Львівщини, які взяли участь в опитуванні та інформує, що для перегляду “Карти покриття звуковими сигналами цивільного захисту” необхідно перейти в мережі Інтернет за посиланням: https://drive.google.com/open?id=15vSDJF6qwr1wXwubf2JPdgAbLsPIQGcG&usp=sharing.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.