Оголошення про проведення громадських слухань містобудівної документації «Детальний план території по внесенню змін у затверджену містобудівну документацію «Детальний план території на вул. Бориславська,20» в м.Трускавець,  Львівської області»

Згідно розпорядження міського голови №98-р від 03.04.2023р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план  території»  з 03.04.2023р. по 03.05.2023р.  Замовник детального плану – Трускавецька міська рада, розробник  – ФОП Балинський Ю.А., згідно рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №421 від 26.12.2022р.  «Про  внесення змін у детальний план території на вул.Бориславська,20».

З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: вул. Бориславська,1 (тел.5-14-86) та на офіційному сайті Трускавецької міської ради.

Довідка: Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді  із зазначенням  прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Документи:

Пояснювальна записка: тут,

ДПТ графічні матеріали: тут,

Викопіювання з генерального плану: тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *