Оголошення про проведення громадських слухань містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 4621287400:01:001:0327) для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд в с.Станиля, Дрогобицького району»

Згідно розпорядження міського голови №132-р від 30.05.2022р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території» з 01.06.2022р. по 01.07.2022р. Замовник детального плану – Трускавецька міська рада, розробник – КП «Дрогобицьке районне бюро планування та архітектури», згідно рішення Трускавецької міської ради №1696 від 11.11.2021р. «Про розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою с.Станиля Дрогобицького району».

З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: вул. Бориславська, 1 (тел.5-14-86), на офіційному сайті Трускавецької міської ради та в приміщенні колишньої Станильської сільської ради за адресою: с.Станиля, вул. Грушевського,1-А.

Довідка: Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Документи:

Пояснювальна записка

Графічні матеріали

Викопіювання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *