Громадські слухання

Оголошення про проведення громадських слухань містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної ділянки по зміні цільового призначення земельної ділянки на 11.02 «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» (зона розміщення виробничих підприємств без екологічних наслідків призначена для розміщення підприємств, санітарно-захисна зона від яких не розповсюджується за межі території) по вул.Бойківська,20 в м.Трускавець»

Згідно розпорядження міського голови №170-р від 27.06.2022р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території» з 28.06.2022р. по 28.07.2022р. Замовник детального плану – Трускавецька міська рада, розробник – ФО-П Наконечний І.В., згідно рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №299 від 16.05.2022р. «Про розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою вул.Бойківська,20».

З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: вул.Бориславська,1 (тел.5-14-86), в холі Трускавецької міської ради по вул.Бориславська,2.

Довідка: Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Документи:

Пояснювальна записка

Опорний план

Проектний план

Схема руху транспорту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *