Трускавецька міська рада повідомляє про проведення громадських слухань містобудівної документації “Про внесення змін до детального плану території забудови земельної ділянки по вул.Довженка,2 у м.Трускавець”

Згідно розпорядження міського голови №63-р від 12.02.2016р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст.21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. “Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, проводяться громадські слухання містобудівної документації “Про внесення змін до детального плану території забудови земельної ділянки по вул.Довженка,2 у м.Трускавець” (замовник Трускавецька міська рада) з 12.02.2016р. по 12.03.2016р.

З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: вул.Бориславська,1 (тел.5-14-86) та в холі Трускавецької міської ради по вул.Бориславська,2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *