ОГОЛОШЕННЯ! про проведення громадських слухань містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки за адресою вул.Помірецька, в м.Трускавці для зміни цільового призначення земельної ділянки із будівництва готелю курортного типу на

Згідно розпорядження міського голови №5-р від 13.01.2020р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території» з 14.01.2020р. по 14.02.2020р. Замовник детального плану – Трускавецька міська рада, розробник – ФОП Савчин І.Я., згідно рішення Трускавецької міської ради №1522 від 17.10.2019р. «Про розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою вул.Помірецька».

            З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: вул.Бориславська,1 (тел.5-14-86), в холі Трускавецької міської ради по вул.Бориславська,2 і на офіційному сайті Трускавецької міської ради.

            Довідка: Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

ДПТ Дет план С

ДПТ верт С

ДПТ Генплан С

ДПТ Опорний план С.

ДПТ Сиуаційний С

Записка Помірецька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *