ОГОЛОШЕННЯ! про проведення громадських слухань містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної ділянки по зміні виду цільового призначення земельної ділянки з будівництва готелю курортного типу на будівництво і обслуговування ж

Згідно розпорядження міського голови №230-р від 18.06.2019р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території» з 18.06.2019р. по 18.07.2019р. (замовник Трускавецька міська рада, розробник ТзОВ “УкрЗахідУрбанізація”, згідно рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №185 від 06.08.2015р. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул.Помірецькій»).

            З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: вул.Бориславська,1 (тел.5-14-86), в холі Трускавецької міської ради по вул.Бориславська,2 і на офіційному сайті Трускавецької міської ради.

            Довідка: Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

1-1

2

3

4

5

6

А4

записка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *