У Трускавці пройде Мистецький Форум «ART-ПОСТ.UA»

ГО «Яскрава країна», основним завданням якої є підвищення культурного рівня суспільства та втілення соціально-мистецьких проєктів за участі дітей і молоді, щиро дякує Вам за багаторічну плідну співпрацю та реалізацію наших творчих задумів в справі розвитку юних талантів та підтримки фестивального руху в Трускавці. На шляху до Перемоги проблеми та виклики в галузі дитячої творчості та мистецької освіти постійно потребують належної уваги, всебічного аналізу та пошуку сучасних шляхів їх подолання.

ГО «Яскрава Країна 12-14 січня 2024 року організує проведення IV-го Мистецького Форуму «ART-ПОСТ.UA» (Простір Освіти Сучасної Творчості України), приуроченого до Новорічних свят в період зимових канікул.

Мета та завдання форуму – об’єднання творчої спільноти митців, педагогів для обговорення проблем і викликів мистецької освіти молоді в умовах війни; обмін досвідом керівників колективів з різних регіонів України, які працюють під час воєнного стану; підвищення суспільної і державної підтримки дитячої творчості як важливого чинника розвитку національної культури.

Програма форуму складається з роботи різних мистецьких платформ: театральної, хореографічної та музично-вокальної, які передбачають проведення тематичних практикумів, дискусійних панелей, практичних майстер-класів та конкурсного перегляду із своїм індивідуальним складом членів журі, які стануть спікерами платформ. Формат проведення заходів комбінований, в тому числі у форматі он-лайн. Конкурсні і концертні виступи проводяться наживо.

Тож запрошуємо вас на IV Мистецький форум «ART-ПОСТ.UA», що відбудеться 12-14 січня у м. Трускавець.

Номінації:

– хореографія

https://forms.gle/zykepP2RLevTNJnr5

– вокал

https://forms.gle/7DTPb8PbJ8EXhQaz5

Програма фестивалю передбачає:

– конкурсні виступи учасників

– семінари-практикуми для творчих керівників

– дискусійні панелі

– майстер-класи від членів журі

– підвищення кваліфікації педагогів із отриманням сертифікатів із зазначенням тем лекційних і практичних занять та відповідною кількістю годин.

Реєстрація на участь у форумі триватиме до 18 грудня включно.

Детальна інформація у положенні за цим посиланням.