вивіска міська рада

18 квітня – земельна комісія та позачергова сесія

У понеділок, 18 квітня, пройде XXIX позачергова сесія Трускавецької міської ради. Початок – о 15.00. Місце проведення – зал засідань міськвиконкому.

Перед сесією о 14.30 відбудеться засідання земельної комісії.

Перелік питань, які пропонується розглянути на 29 позачерговій сесії

1. Про внесення доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

Доповідає: Савшак Н.Ф. – гол. спеціаліст планово-економічного відділу..

2. Про розірвання договору оренди землі та припинення права користування земельною ділянкою площею 0,9119 га в с. Станиля Дрогобицького району Львівської області з Сисаном Мирославом Миколайовичем.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами с. Орів на території Трускавецької міської ради ПАТ «УКРНАФТА».

4. Про надання в оренду земельних ділянок ПАТ «Укрнафта» за межами с. Орів Дрогобицького району львівської області на території Трускавецької міської ради.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами с. Уличне на території Трускавецької міської ради ПАТ «УКРНАФТА».

6. Про надання в оренду земельних ділянок ПАТ «Укрнафта» за межами с. Уличне Дрогобицького району львівської області на території Трускавецької міської ради.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами с. Модричі на території Трускавецької міської ради ПАТ «УКРНАФТА».

8. Про надання дозволу ТзОВ «ФІРМА Т.С.Б.» на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,28 га для обслуговування свердловини №9807/26 Бистрівського родовища мінеральних вод в с. Бистрий Дрогобицького району Львівської області.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на території Трускавецької міської ради в с. Уличне Дрогобицького району Львівської області по вул. Шкільна,2А для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на території Трускавецької міської ради в с. Уличне Дрогобицького району Львівської області по вул. Прикарпатська,3А для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

11. Про відмову ТзОВ «Славутич» в поновлені договору оренди землі з кадастровим номером 4611500000:01:014:0060 , площею 0,2133 га по вул. Стебницька,27 в м. Трускавці.

12. Про затвердження протоколу засідання комісії з вирішення земельних спорів №3 від 03.12.2021р.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних за межами населених пунктів ДП «Дрогобицьке лісове господарство» на території Трускавецької міської ради.

Доповідає: Плахтій О.П. – начальник управління містобудування,архітектури та землекористування.

14. Про розроблення детального плану території земельної ділянки під облаштування міського кладовища за адресою с.Станиля Дрогобицький район Львівська область.

15. Про розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою вул.Грушевського,19 с.Станиля Дрогобицького району.

Доповідає: З.В.Кушнір – нач. відділу містобудування і архітектури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *