вивіска міська рада

4 квітня – позачергова сесія міської ради

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський підписав розпорядження № 92-р від 01 квітня 2022 року «Про скликання двадцять восьмої позачергової сесії міської ради восьмого демократичного скликання».

Згідно з цим розпорядженням 28 позачергова сесія ТМР скликається 4 квітня 2022 р. о 14.00 в залі засідань міськвиконкому.

Перелік питань на 28 позачергову сесію міської ради

1. Про поновлення договору оренди землі площею 0,1034 га ТзОВ «ЗОЛОТА КОРОНА ХОТЕЛС» по вул. Мазепи,2а в м. Трускавці.

2. Про поновлення договору оренди землі площею 0,1625 га ТзОВ «Оріана-Трускавець» провулок Тихий,8 в м. Трускавці.

3. Про поновлення договору оренди землі площею 0,0053 га Гарасим’як Галині Миколаївні для обслуговування будівель торгівлі (обслуговування торгового павільйону).

4. Про поновлення договору оренди земельної площею 0,0048 га по вул. Довженка, 2А в м. Трускавець Львівської області Струбіцькій Л.М.

5. Про розірвання договору оренди землі та припинення права користування земельною ділянкою площею 0,9119 га в с. Станиля Дрогобицького району Львівської області з Кравчуком Р.М.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення нерозподілених земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Трускавецької міської ради за межами с. Уличне Дрогобицького району Львівської області.

7. Про надання фермерському господарству «СІМЕЙНА ФАЗЕНДА» в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 70,0 га на території Трускавецької міської радим за межами с. Уличне Дрогобицького району Львівської області.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо внесення змін до проекту роздержавлення та приватизації земель на території с.Орів Дрогобицького району Львівської області.

9. Про надання дозволу релігійній організації Самбірсько-Дрогобицька Єпархія Української Греко-Католицької Церкви на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0, 5 га за межами с. Станиля Дрогобицького району Львівської області в межах Трускавецької територіальної громади.

Доповідає: Плахтій О.П., начальник управління містобудування,            архітектури та землекористування.

10. Про розроблення детального плану на території Трускавецької міської територіальної громади Дрогобицького району Львівської області (за межами населеного пункту) в кварталі 11, виділ 14 Трускавецького лісництва.

11. Про розроблення детального плану території в межах Трускавецької міської територіальної громади Дрогобицького району Львівської області (за межами населених пунктів).

12. Про розроблення детального плану території земельної ділянки за межами с.Станиля Дрогобицький район Львівської області в мажах Трускавецької міської територіальної громади.

13. Про внесення змін у «Детальний план території під розміщення підприємства по виробництву харчової солі «Екстра» ТОВ «Укрінвестсистем» в селі Модричі.

Доповідає: Кушнір З.В. – нач. відділу містобудування і архітектури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *