УКРАЇНСЬКА ГРЕКО – КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА
САМБІРСЬКО-ДРОГОБИЦЬКА ЄПАРХІЯ
КОМІСІЯ ОСВІТИ І ВИХОВАННЯ
Комісія освіти і виховання Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ інформує про проведення науково-практичної конференції «Позитивна соціальна взаємодія у навчально-виховному процесі», яка відбудеться 9 квітня 2016 року з 09.00 до 17.00, в Українському католицькому університеті, вул. Хуторівка (біля семінарії), м.Львів
Науково-практична конференція «Позитивна соціальна взаємодія у навчально-виховному процесі».
Конференція проводиться за ініціативою Комісії у справах освіти та виховання УГКЦ, Філософсько-богословського факультету УКУ, за участю освітян, науковців, громадських, релігійних, державних діячів та представників батьківської громади.
Дата проведення 9 квітня 2016 року з 09.00 до 17.00, в Українському католицькому університеті, вул. Хуторівка (біля семінарії)
Прагнемо зосередитися на теоретичних та практичних методиках вибудовування позитивної соціальної взаємодії задля створення реальних умов для їх впровадження в освітньо-виховному середовищі.
Програма (у процесі розробки):
9.00 – Архиєрейська Літургія, в каплиці УКУ
кава-чай
10.15 – відкриття конференції
Вітальне слово Митрополита Ігоря «Основні завдання у вихованні
дітей та молоді»
10.45 – основні доповіді:
- «Пострадянська система освіти і реформи, можливості впровадження альтернативних програм» – І. Вакарчук, екс-міністр МОН, П. Хобзей – заступник міністра МОН
- «Батьки як медіатори взаємодії – ті, хто в Церкві та ті, хто в школі» – О. Сенчук, член Громадської ради при міністерстві освіти і науки – 20 хв.
- «Форма присутності християнських вихователів в школі – капеланський підхід» – о. Степан Сус, ліцензіант пасторального богослов’я УКУ, синкел капеленства Львівської Архиєпархії
Обговорення – питання-відповіді до 12.30
Обід – 13.00-14.00
14.00 – практичні приклади взаємодопомоги та розвитку у формі бліц-кригу 20хв:
- Освіта і наука. Освіта і бізнес: два доповідачі по 10 хв. і зразу 10 хв. запитання
Олександр Захар’яш (кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики Львівська Політехніка, центр профорієнтації) і Ярослав Рущишин (Директор ВАТ «Троттола», співзасновник Львівської бізнес школи LVBS)
20 хв.:
- Школа майбутнього: освітні компетентності, які готують до життя (Мирослава Товкало, кандидат філологічних наук, зав. кафедри освітньої політики ЛОІППО); розвиток мислення в школі (Орися Біла, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії УКУ);
20 хв:
- Мови та ІТ: вивчення мови поза класом – Наталія Бабалик (науковий співробітник Центру гумнітарних досліджень ЛНУ), створення сучасних комп’ютерних систем в освіті – SoftServis
20 хв.:
- Сучасна модель школи: новий архітектурний проект (о. Петро Майба, Комісія освіти і виховання) та філософія шкільного подвір’я (Зоряна Шеремета, викладач дизайну НЛТУ)
20 хв.:
- Інтеграція християнських цінностей: в шкільні предмети – Оксана Кочерган, засновник Школи св. Софії, інклюзивна освіта – Анна Гайдучок, директор центру «Джерело», позашкільна освіта – о. Олег Ландюк, директор гімназії «Шептицьких»
Просимо відрядити одного/двох вчителів основ християнської етики ввіреного Вам відділу освіти для їхньої участі у даній конференції.