Основною метою акції є поширення поінформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів.
Приєднатись до акції можна:
1).Роздрукуйте плакат з гаслом акції «Тризуб це Україна» або «Tridant is Ukraine» та зробіть горизонтальне фото.
2).Фото розмістіть на офіційній сторінці в акції https://www.facebook.com/events/234505363677566/ та на своїх сторінках у соціальних мережах обов”язково вказавши хештег #ТризубцеУкраїна і місто та країну, де зроблено фото, наприклад: Трускавець, Україна #ТризубцеУкраїна .
3).Також можна відправити фотографії, де одна особа або група осіб одягнуті в український національний одяг, одяг з принтом тризуба, або фото, де учасники сформують форму тризуба. Креативність за кожним і з вас.
4).В соціальних мережах відмітити декілька своїх друзів та передати їм естафету.
5).Фото гарної якості (для друку) надіслати на електронку [email protected].
Плакати завантажити за наступним посиланням https://www.dropbox.com/sh/6zvjc3c46jxov44/AAADt76UJRUXrTwyolO6Rp8qa?dl=0. Найкращі з них виставлятимуться на форумі української молоді діаспори в м.Дніпро наприкінці серпня.