У Трускавці відбудеться Міжнародний Конкурс вокалістів Пам’яті Мусліма Магомаєва

 Організатори заходу запрошують професійних вокалістів прийняти участь у Міжнародному Конкурсі Пам’яті Мусліма Магомаєва, який відбудеться у місті-курорті Трускавець з 15 по 18 листопада 2018 року.

 «Ми розшукуємо талановитих співаків, які з однаковою вправністю виконають і академічні твори для свого голосу і естрадні твори із репертуару Мусліма Магомаєва. Вік учасників від 16 до 40 років. Вступний внесок відсутній. Попереденій “сліпий” відбір за аудіо та відео». 
Всі умови Конкурсу та реєстрація тут:
https://www.facebook.com/KonkursM/
 Прес-конференція Конкурсу відбудеться у Державному Інформаційному Агентстві “Укрінформ” ( місто Київ, вул.Богдана Хмельницького 8/16) 24 жовтня о 12.00
Запрошуються журналісти та усі бажаючі більше дізнатися про Конкурс.
Організатори: Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва ( Гурбан Аббасов та Наталія Кудряшова) та Трускавецька міська Рада.

Залишити відповідь

Більше...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
acf-taxonomy
acf-post-type
news
announce
institution
session
deputy
mayor
economics
doc