Абітурієнтів запрошують на навчання у Військовий коледж:

Випускників ліцеїв, закладів загальної середньої освіти і професійно-технічних училищ запрошують на навчання до Військового коледжу складу Військового інституту телекомунікацій та інформації імені Героїв Крут (Полтава).

Вступ на навчання у 2023 році проходить у формі національного мультипредметного тесту або вступних іспитів. Так, прохідний бал для вступу у коледж знизили до мінімального – 100 балів, абітурієнтам потрібно скласти тест з обов’язкових предметів – української мови, математики та одного предмету на вибір: фізики або історії України. Нагадаємо, основна сесія НМТ пройде з 5 до 23 червня, додаткова – 11-24 липня.

Юнаки та дівчата, які пройдуть набір, безкоштовно отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти  спеціальностей «Комп’ютерні науки», «Телекомунікації та радіотехніка».

Зауважимо, що ці спеціальності, повністю сумісні з цивільною сферою життя.

Навчання у коледжі, проживання, харчування, обмундирування – безкоштовні. Випускникам гарантують працевлаштування – проходження військової служби за контрактом у ЗСУ.

Контактний телефон – 0662760280, Вовк Іван Володимирович.