«Алея Дружби» об’єднує людей та зцілює серця

Благодійний фонд «Чародійка» спільно з ГО «Добро.Дій» та Міжнародною реабілітаційною клінікою Козявкіна провели благодійний захід під назвою «Алея Дружби». В рамках акції на території Клініки Козявкіна учасники дійства, зокрема юні пацієнти клініки висадили тюльпанові дерева. Це не перша акція проведена у Трускавці, зокрема для діток, які проходять реабілітацію в Клініці Козявкіна.

Відкрила захід Наталія Степаненко, президентка БО “БФ “Чародійка”. Вона зазначила, що фонд дуже цінує співпрацю із Трускавецькою Клінікою Володимира Козявкіна, керівництво якої, в особі Наталії Козявкіної, генерального директора, завжди радо приймає та підтримує благодійні ініціативи. Сьогодні – це безцінний час для відпочинку та невимушеного спілкування між дітками, батьками та військовими, які уособлюють силу та мужність для кожного з нас. У холі клініки, розгорнули фотовиставку львівського журналіста, фотографа та військовослужбовця ЗСУ Максима Ощіпка. Його емоційні світлини – реалії нашого часу, бойові будні українських захисників , які доповнені роботами фотографині Зоряни Черкавської. Долучилась до благодійної акції Наталія Пономаренко, секретар міської ради Трускавця.

Зал наповнився відомими мелодіями, які виконав військовий оркестр 24-ї механізованої бригади імені короля Данила. Присутні в залі пацієнти з батьками, медичні працівники, реабілітологи, менеджери та інші працівники клініки вийшли, щоб послухати знайомі пісні у виконанні оркестру, а також приєднатись до висадки дерев. Атмосфера добра та взаємопідтримки окутала кожного присутнього і навіть оголошення повітряної тривоги не засмутила – усі спустились в укриття та продовжили свято благодійності. Там виступили маленькі волонтери, учні 2 класу СЗШ № 4 міста Дрогобич, які співають чудові українські пісні, записують відеокліпи та долучаються до різних благодійних акцій на підтримку військових, серед яких – їхні батьки. За підтримки дорослих наставників, діти вже назбирали на 4 дрони.

Пані Наталія Козявкіна, як господиня закладу зробила надзвичайно цікавий подарунок благодійному фонду – картину художниці Дарини Безкостої, відомої на увесь світ. Дівчина змалечку малює всупереч тяжкій формі ДЦП – створює картини своїми ніжками. Цю картину передають БФ «Чародійка» для благодійного аукціону «Пташки перемоги», який проходитиме в Трускавці. На аукціоні також збиратимуть кошти для закупівлі дронів.

Акція із символічною назвою «Алея Дружби» продовжилась спільним висаджуванням тюльпанових дерев поряд із головним корпусом Клініки Козявкіна. Бажаємо, щоб ці дерева виросли і заквітли вже під мирним українським небом, щоб кожна дитина і дорослий зміг відпочити у затінку їхніх крон без турбот та переживань.