А Сотня полетіла в небеса…

Небесну Сотню вшановують у громадах, школах, на майданах та в церквах. Більше сотні невинно убієнних Героїв назавжди ввійшли в історію України як приклад відважності, героїзму, незламності та любові до рідної землі.

Сьогодні, 20 лютого, відбувся неймовірно важливий та вдумливий захід на території НВК «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця (директор Роман Гудзеляк). З нагоди Дня вшанування Героїв Небесної Сотні та з метою патріотичного виховання проведено тематичний захід, присвячений вшануванню тих, хто віддав своє життя за демократію та європейське майбутнє.

У актовому залі панувала тишина, а діти уважно слухали. Особливим гостем та виступаючим був міський голова Трускавця, Андрій Кульчинський. Він поділився своїми думками та враженнями, наголосив, що ми, трускавчани, стали свідками подій, котрі увійшли до підручників історії .

Герої Небесної Сотні загинули в лютому 2014 року, тобто рівно десять років тому, у Києві на Майдані Незалежності, на вулицях Грушевського та Інститутській. Вони полягли за честь, за волю, за право бути Українцями та за свою Батьківщину. Сьогодні хлопці на сході України продовжують виборювати ті цінності, які є передові для нашого народу.

Нехай цей захід надихне нас усіх на реальні дії та сприяє патріотичному вихованню дітей. Разом ми будемо будувати краще майбутнє для України!

Заходи в честь вшанування Небесної Сотні пройшли по всіх школах Трускавецької громади.

Фоторепортаж із НВК «СЗШ №2-гімназія» можна переглянути тут.