Біля туристичних об’єктів Трускавця появилися дві нові ознакувально-інформаційні таблиці

Після дворічної перерви у Трускавці продовжили встановлення ознакувально-інформаційних таблиць біля важливих туристичних об’єктів курорту. Так, днями встановлено дві нові таблиці – біля старовинної вілли «Еден», більше знаної як «Старий Відень» (зараз готель-бутік «Рефаель») та біля ботанічної пам’ятки – плакучого бука.

Автором ідеї та проєкту з ознакування туристичних об’єктів курорту Трускавець є депутат Трускавецької міської ради, радник міського голови Руслан Пристай. Проєкт почали втілювати в життя за кошти спонсорів у 2021 році. До початку повномасштабної війни було ознаковано п’ять туристичних об’єктів:

– вілла «Ґопляна» (художній музей Михайла Біласа),

– вілла «Саріуш» (музей історії міста-курорту),

– вілла «Клюберґ»,

– костел Успення Пресвятої Богородиці,

– сквер імені Раймунда Яроша (з музичним павільйоном).

Два об’єкти, ознаковані нещодавно – складова цінної культурної спадщини Трускавця. Вілла «Еден» – це двоповерхова будівля з рисами карпатської народної архітектури та відкритими дерев’яними балконами-галереями на дерев’яних стовпах з різьбленими елементами, побудована в 1895 році. Плакучий бук – ботанічний релікт, посаджений у Трускавці в 1933 році власником вілли «Русалка» Семеном Біласом. Екзотичне дерево є одним з цікавинок театралізованої екскурсії, біля нього встановлено підсвітку.

Як зазначає автор проєкту ознакування туристичних об’єктів Трускавця Руслан Пристай, в майбутньому інформаційні таблиці планується встановити і біля інших родзинок нашого міста-курорту.