Велика Коляда в першій школі

Трускавецька загальноосвітня середня школи №1 (директор Володимир Щигель) має унікальний хоровий колектив, створений самими учнями. З ініціативи учня IX класу Андрія Малащака та під його керівництвом школярі створили хор, котрий запросто дасть фору багатьом іншим. Це унікальне явище на Львівщині, а можливо і в Україні, коли учні само рганізувалися і створили щось подібне, та ще й на такому високопрофесійному рівні. Саме виступи цього хору стали основою Великої Коляди, проведеної 18 січня в СЗШ №1.

Найперше поблагословив дітей, вчителів та всіх присутніх духовний опікун школи, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці о. Володимир Бондарчук, котрий вчора відзначив 25-літній ювілей уділення йому святого таїнства священства, з чим його і вітаємо. З напутніми словами до учнів звернулися міський голова Андрій Кульчинський, головний спеціаліст відділу освіти Олександра Дирко, заступниця директора школи Марія Кічун. А далі стоголосе «Нова радість стала» залунало під склепіннями зали, де учні збираються на різноманітні торжества.

Великій Коляді передував конкурс, в якому взяли участь учні 5-7 класів. Вони отримали заслужені грамоти та відзнаки. Після офіційних церемоній залишилося найголовніше – насолоджуватися чудовим співом своїх друзів, котрі беруть активну участь у хорі. На жаль, сирена повітряної тривоги перервала цей чудовий захід, але більшість колядок, передбачених в репертуарі заходу, все ж вдалося виконати.

Різдвяні свята тривають, і колядувати можна й треба до свята Стрітення Господнього (2 лютого). Заходи, подібні до сьогоднішньої Великої Коляди в першій школі, вже пройшли практично у всіх школах міста та громади. Попереду ще завершальна коляда, яку проведе школа мистецтв імені Романа Савицького (анонс буде розміщено додатково).

А вже в найближчу суботу, 20 січня, запрошуємо всіх поціновувачів хорового співу на Розколяду за участі церковних хорів міста. Традиційний вже VII міський фестиваль церковних хорів цьогоріч проходитиме за участю хору «Етерія» Українського Католицького Університету в церкві Покрови (субота, 20 січня, початок в 17.00).

Фоторепортаж можна переглянути тут.