Вихованці Трускавецького «СПОРТОВЦЯ» повернулись із медалями з обласного турніру з бадмінтону

Цими днями юні вихованці Трускавецького ДЮСК “СПОРТОВЕЦЬ” брали участь в обласному турнірі з бадмінтону до дня Соборності України у змішаних парних категоріях, який проходив у місті Мостиська. Разом із трускавецькими спортсменами змагались 12 пар – 24 учасники з  Мостиська, Судової Вишні, Лужків ( Стрілківська територіальна громада).

Наше місто гідно представляли чотири юні спортсмени, вихованці відділення бадмінтону дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» (тренер ДЮСК Юрій Бєлов ). У видовищних іграх учасники змагань показували фантастичну гру. У підсумку 3 – місце зайняли пара Явдик Микола( Судова Вишня) з Панкевич Лілія (Трускавець), 2 – місце у Спурза Руслан з Карпович Марія обоє з Трускавця,  і золоті нагороди вибороли Шот Іван ( Судова Вишня) з Зімковська Вероніка (Трускавець).Таким чином всі наші спортсмени зайняли призові місця.

Участь у цьому турнірі дала можливість вихованцям Трускавецького «СПОРТОВЦЯ» добре підготуватися до чемпіонату України з бадмінтону, який буде проводитись у м. Києві  з 08 по 11 лютого 2024 р.