Все починається з думки

Говорити не «проблема», а «ситуація». Уникати негативних слів та людей. Бачити у всьому можливість і пам’ятати, що навіть з живота вовка є два виходи. Навіки забути такі терміни як «поганий мер», «каламутна вода», «держава мені винна» чи «хороший русскій». Не сперечатися з тупими, яких навколо нас, на жаль, багато. Любити себе і часто повторювати «я здоровий/а, красивий/а, успішний/а, коханий/а, багатий/а». Ці та інші фрази – аспекти повсякденного життя людей, котрі сповідують позитивне мислення.

Власне, міні-тренінг на тему «Як не прогавити свій шанс», який пройшов сьогодні, 17 серпня, в художньому музеї Михайла Біласа, стосувався виховання в собі наріжних фундаментів позитивного мислення. Як розповіла коучка Валентина Січова з Херсону, вона відчула зміни в особистому житті, відколи не вживає слова «проблема». Коли людина відмовляється від фрази «немає грошей», то дивним чином фінансова ситуація покращується. Людська байдужість до своїх думок і слів породжує несподівані, інколи катастрофічні наслідки. Для прикладу, ніхто б не подумав, що слова з пісні «… ми за Україну підем воювати» так пророчо справдяться в близькому часі.

Звісно, тема війни стала ключовою в обговореннях, коментарях, доповненнях на тренінгу. Більшість зійшлася на тому, що попри страшенні втрати війна стала можливістю, у тому числі можливістю змінити себе. Але не всі цією можливістю скористаються, бо якось ніби легше просто нарікати, що «поганий президент/мер/чоловік», «каламутна/смердюча/дорога вода» чи «у владі всі корупціонери/злодії/шахраї/бандити». Поки не позбудемося негативу у словах та навіть думках, він переслідуватиме нас у реальному житті. Коли ж частіше вживатимемо слова/фрази «успіх», «довіра», «любов», «у мене достатньо грошей», «ми переможемо», «щастя», «добробут», тоді енергетика цих слів обов’язково змінить все на краще. І в особистому, і в сімейному житті, і в громаді, і в державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *