Вітаємо зі столітнім ювілеєм!

30 вересня відзначила свій столітній ювілей жителька Трускавця Євдокія Прокопівна Рафальська. З визначною датою її прийшли привітати міський голова Андрій Кульчинський та секретар міської ради Наталія Пономаренко.

Пані Євдокія народилася у 1922 році в м. Трускавці (походить з родин Божик та Шологон). Учасниця ІІ світової війни. Закінчила Ялтинське медучилище і все своє життя працювала медсестрою, найдовше – у військовому санаторії м. Трускавця. На пенсію вийшла з БОЛ-1, маючи трудовий стаж 55 років.

Разом з чоловіком виховали двох доньок, дали їм вищу освіту. Одна з доньок пропрацювала вчителькою англійської мови в СШ №2 м. Трускавця, друга – лікарем-лаборантом в санаторії «Батьківщина». В 1978 році у віці 56 років Євдокія Рафальська залишилася вдовою, а згодом поховала і двох доньок.

Не кожному дано щастя дожити до столітнього ювілею, побачити на власні очі цілу епоху. Пані Євдокія Рафальська, котра пережила ІІ світову війну, молить Бога за мир, за Перемогу для України, за те, щоб лихі часи закінчилися і людство стало людяним, щоб у світі панували добро та злагода.

Щиро вітаємо ювілярку і бажаємо міцного здоров`я, радості та Божої опіки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *