В Доброгостові освятили меморіальні таблиці в честь загиблих односельчан-Героїв

7 грудня в Доброгостівському ЗЗСО І-ІІІ ст. ім І.Боберського відбувся чин освячення памʼятних знаків колишнім випускникам школи, які віддали своє життя, захищаючи країну від ворога: Ткачишину Андрію, Осецькому Петрові, Коркішкові Роману.

Вже раніше тут була меморіальна таблиця в честь воїна АТО з Доброгостова Михайла Фарими.

Доброгостівська громада, учні та вчителі школи затаїли подих, віддаючи честь та шану цим відважним та хоробрим Героям.

Перед присутніми виступила директорка школи Світлана Савчук, котра підтримала ініціативу виготовлення таких памʼятних знаків хлопцям. У своєму виступі вона із сумом торкнулася кривавого сьогодення і подякувала рідним за патріотично вихованих Синів.

 На урочистому заході були присутні представники місцевої влади: староста сіл Доброгостів та Бистрий Василь Ірод та депутат Трускавецької міської ради  Володимир Стецівка, які у своїх промовах подякували захисникам-Героям за те, що віддали за кожного з нас найцінніше – життя.

Головний спеціаліст з виховної роботи відділу освіти ТМР Олександра Дирко звернулася до усіх школярів, що вони повинні гордитися, що є учнями тієї ж школи, що і наші Герої.

Чин освячення меморіальних дощок здійснили парохи двох доброгостівських церков о.Любомир (УГКЦ) та о.Роман (ПЦУ).

Учні школи розповідали про життя наших Героїв, читали вірші, співали патріотичні пісні. Це ті, заради кого хлопці поклали своє життя.

Вічна пам’ять нашим Героям! Нехай Господь дарує їм життя вічне. Щира подяка і низький уклін рідним, для яких наша памʼять про їх Синів – це те, заради чого вони віддали своє життя.

Урочисту посвяту памʼятних знаків підготували педагог-організатор Галина Гарасим’як та музичний керівник Світлана Колодій.