В Орові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих захисників

Цими днями відзначаємо десяті роковини трагічних подій на Майдані Незалежності в Києві, коли у протистоянні з промосковським режимом януковича загинули Герої Небесної Сотні.

У неділю, 18 лютого, в селі Орів Трускавецької територіальної громади відбулося вшанування полеглих Героїв Небесної Сотні, АТО/ООС, а також загиблих воїнів у часі повномасштабної війни.

Несприятливі погодні умови не завадили орівчанам прийти на літературно-музичну годину в пам’ять Небесної Сотні, котра проходила після Святої Літургії в церкві Покрови Пресвятої Богородиці та панахиди біля Алеї Слави Героїв у с. Орів.

Концертна програма проходила у відновленому Народному домі с. Орів та вразила людей до сліз. Діти на відмінно справилися з поставленими завданнями: від душі співали, декламували вірші і низько схиляли голови перед Героями.

Захід підготували працівники Народного дому с. Орів Іванна Болюк, Стефанія Сапринюк, Мар’яна Марголич, Стефанія Гресько.

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, начальниця відділу культури ТМР Тетяна Татомир та староста села Тетяна Сухроменда відзначили високу організацію дійства, побажали орівчанам та всім українцям дочекатися найшвидшої перемоги і наближати її всіма силами з вірою в щасливе майбутнє України.

Фоторепортаж можна переглянути тут.

Нагадуємо, що вже завтра, 20 лютого, Героїв Небесної Сотні вшановуватимуть у м. Трускавці. Заходи пройдуть біля Стели Пам`яті Героїв Небесної Сотні біля церкви св. Миколая. Початок в 16.00. Запрошуємо!