В санаторії «Батьківщина» пройшла зустріч на тему особливостей організації трудових відносин

Головним державним інспектором праці Орнатом Т.М., спільно з інспектором праці Трускавецької міської ради Стефанківим М.Я., 21.06.2022 проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу в спеціалізованому трускавецькому санаторії «Батьківщина» з керівництвом та працівниками закладу, яке знаходиться за фактичною адресою: 82200, Львівська обл., місто Трускавець, вул. Городище, буд. 6.

В ході зустрічі було обговорено особливості організації трудових відносин працівників усіх підприємств, установ, організацій в Україні, незалежно від форми власності, виду діяльності і галузевої належності, а також осіб, які працюють за трудовим договором з фізичними особами, які регламентуються Законом України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану” від 2136-IX від 15.03.2022 (далі-Закон 2136), яким визначено поняття призупинення дії трудового договору, визначено, що норми статей 53, ч. 1 ст. 65, ч. 3-5 ст. 67, 71-73 КЗпП України на період дії воєнного стану не застосовуються, обмежено тривалість щорічної основної відпустки 24 календарними днями, визначено, що норми ч. 3 ст. 32 КЗпП України в частині повідомлення працівників про зміну істотних умов праці, у період дії воєнного стану, не застосовуються, тощо.

Також було повідомлено, що отримати детальніші консультації з питань застосування законодавства про працю, охорону праці, гігієни праці, розслідування нещасних випадків на виробництві, адміністративних послуг тощо, а також інших питань діяльності Головного управління Держпраці у Львівській області можна за допомогою сервісу «Інтерактивний інспектор».

В ході зустрічі проінформовано присутніх про те, що Постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 року № 303 передбачено припинити проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду на період воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”.

Присутні отримали відповіді на запитання, які виникли під час проведення заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *