Економимо електроенергію!

Від сьогоднішнього дня (20 жовтня) на всій території України будуть вводитися обмеження постачання електроенергії. Причиною стало те, що терористичне угрупування рф продовжує нищити генеруючі об‘єкти енергетики України за допомогою дронів-камікадзе та ракет різного типу.

Прохання до всіх мешканців Трускавецької територіальної громади, суб’єктів господарювання, ВПО та відпочивальників з 07.00 до 23.00 години мінімізувати користування електроенергією, а також бути готовими до тимчасових відключень світла без попередження.

Зараз від кожного з нас залежить енергетична безпека країни і те, чи вдасться уникнути відключень електроенергії.

Щоб зменшити електроспоживання, рекомендуємо:

– огляньте своє помешкання/офіс/підприємство та вимкніть все, що не використовуєте;

– мінімізуйте використання зовнішньої реклами, підсвіток, особливо в пікові години споживання електроенергії – з 08:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00, а також під час комендантської години з 00:00 до 05:00;

– найбільш енерговитратні прилади (електрообігрівач, бойлер, електроплита, мікрохвильова піч, пральна машина, електрична духова шафа, електрочайник, кавоварка, праска, посудомийна машина, кондиціонер, зарядні пристрої, порохотяг, комп’ютер, телевізор) вмикайте з 00:00 по 05:00. Від використання телевізора, кондиціонера та ряду інших енергоємних приладів бажано відмовитися взагалі.

З 10 по 19 жовтня ворог (російська федерація) завдав по енергосистемі України більше ударів, ніж за всі попередні місяці повномасштабної війни. Наші енергетики роблять все можливе, щоб у всіх нас була електроенергія. Але ці обмеження необхідні, щоб наша енергосистема витримала.

Прохання з розумінням поставитися до обмежень використання електроенергії та взяти участь у кампанії з економії. Вистоїмо та переможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *