заборона відеореєстраторів

Заборонено фотографувати блокпости та використовувати відеореєстратори

Львівщина надалі залишається місцем, де знаходять собі притулок сотні тисяч вимушених переселенців, тож правоохоронці роблять усе можливе, щоб ці люди почувалися у безпеці.

Крім того, поліцейські проводять заходи для недопущення мародерства, а також спільно з співробітниками інших правоохоронних структур, бійцями територіальної оборони та представниками громадських формувань у посиленому режимі патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, чергують на блокпостах.

Правоохоронці нагадують: не знімайте фото чи відео блокпостів, української військової техніки, пересування військ, місць обстрілів та не викладайте їх у соцмережі – цим ви допомагаєте ворогу скоригувати вогонь.

Задля вашої безпеки інформуємо, як поводитися на блокпостах:

– Зменште швидкість автомобіля;

– Завчасно підготуйте документи для перевірки;

– Вимкніть фари та увімкніть аварійне світло;

– Не ведіть відеозйомку;

– Без дозволу військових не виходьте з автомобіля;

– Чітко відповідайте на запитання військових;

– Будьте готові на вимогу відкрити багажник та оглянути салон автомобіля;

– Після огляду та дозволу продовжити рух не набирайте швидкість різко.

Запам’ятайте: фільмувати, робити фото на блокпостах і поширювати їх мережею не можна.

Також водіям заборонено використовувати відеореєстратори та здійснювати фото- та відеозйомку доріг загального користування, об’єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень, розташування військових частин тощо.

Правоохоронці закликають громадян: якщо ви стали свідком чи жертвою правопорушення, потрапили у небезпечну ситуацію, виявили підозрілий предмет, негайно телефонуйте на оперативну лінію 102 – поліцейські Львівщини готові відреагувати негайно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *