Запрошуємо керівників підприємств доєднатися до проєкту “Глобальна інвестиційна стратегія для України”

Агенція інвестиційного розвитку громад і територій запрошує Вас доєднатися до спільного проєкту “Глобальна інвестиційна стратегія для України”/”Global investment strategy for Ukraine” (GIS4UA), який має на меті залучення іноземних інвестицій для втілення масштабних проєктів, побудови нових підприємств, реорганізації чи доповнення виробничих потужностей, підтримку українського бізнесу, навчання та налагодження партнерства.

Долучення до ініціативи GIS4UA дає можливість приймати участь в інвестиційних конференціях, вебінарах, отримувати консультації та новини про нові можливості у сфері залучення інвестицій та економіки.

Запрошення на програму розвитку бізнесу

Розуміючи необхідність безперервного і ефективного функціонування малих і середніх підприємств на території нашої громади, запрошуємо представників вашого підприємства взяти участь у програмі розвитку бізнесу “Бізнес-інкубатор”, яку організовують наші партнери із ГО “Агенція інвестиційного розвитку громад і територій” (АГРІТ).

Програма включатиме навчання та консультації з питань формування стратегії стійкості під час кризи, освоєння нових видів продукції і виходу на нові ринки, роботи з колективом, мастабування та залучення інвестицій і загалом підвищення ефективності вашого підприємства. Для підприємств нашої ОТГ таке навчання буде відбуватись безкоштовно.

Для участі необхідно до 01.12.22 подати декларацію про наміри, зразок якої додається.

Форма для реєстрації   громад, які бажають долучитися до ініціативи «Глобальна інвестиційна стратегія для України» (GIS4UA): https://forms.gle/iHPUjFyimuAWgyGC7

Додатки:

Запрошення

Декларація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *