Кохання врятує світ

День Святого Валентина або День всіх закоханих – це саме той день, коли згадують про високе почуття кохання, яке, інколи, змушує людей звершувати воістину великі подвиги, незалежно від часу в якому живемо. Як відомо, – коханню кожен вік підвладний. Тому не забули про День закоханих і в Трускавецькому Територіальному центрі соціального обслуговування, влаштувавши святкові заходи з цієї нагоди, а саме, – відкритий урок англійської мови від Університету третього віку. Відвідувачі Терцентру ознайомились з історією виникнення свята, слухати та співали ліричні пісні про кохання.

Привітав присутніх міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, який подякував усім за участь у заході та за активну життєву позицію. З Днем Валентина відвідувачів Терцентру привітала керівниця установи – Олена Леонідівна Пилат.

«Підопічні терцентру, попри свій поважний вік, є дуже активними та соціально відповідальними. Вони активно допомагають ЗСУ, влаштовують благодійні ініціативи, – гарно відпочивати теж вміють. Серед них члени Ради ВПО та волонтери викладачі. Сьогодні, на честь Дня закоханих, у нашому закладі влаштували урок англійської “Від серця до серця”. Це чудова нагода для людей літнього віку знову відчути себе молодими і закоханими», – зауважує директорка Терцентру Олена Пилат.

Під час заходу звучали вірші та пісні про кохання, історія свята та цікаві факти про цей день. А ще для учасників заходу провели тематичну вікторину, щоб дізнатися більше про День Святого Валентина.

На завершення виступив гурт «Нескорені» та “Сусіди” з ліричними піснями.