Модричі придбали на потреби армії три машини

Заступник міського голови Трускавця, староста с. Модричі Трускавецької МТГ Мирон Флюнт спільно з декількома односельчанами придбали для потреб Збройних Сил України три автомобілі.

Перші два автомобілі («Нива» та «Kia Carnival») після освячення модрицьким парохом о. Тарасом вже передані на потреби українських військових. Третє авто (“Opel Frontera”) тільки сьогодні доставлено з-за кордону і буде передане ЗСУ найближчим часом.

«В теперішній складний час кожен допомагає українській армії та наближає перемогу України як лиш може. Модричі активно допомагають також. Наші хлопці мобілізовані і служать на передовій. В нашому селі ми прийняли вимушено переміщених осіб з гарячих точок. Люди допомагають армії та біженцям продуктами, речами, грішми, в інший спосіб. Сформована сільський добровольчий загін, який пильнує за порядком та недопущенням правопорушень.

Я з однодумцями вирішили ще й допомогти нашим Збройним Силам автомобілями. Спочатку придбали «Ниву», потім закупили другий автомобіль, а сьогодні я привіз третю машину. Після її освячення відправимо воїнам, як і перші дві. Нехай ця техніка служать добре та допомагає нашим захисникам виконувати бойові завдання», – каже староста с. Модричі Мирон Флюнт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *