“Мільйони на дрони”: у Трускавці відбувся благодійний аукціон

У Трускавці в рамках всеукраїнського проєкту «Пташки Перемоги» відбувся благодійний аукціон для збору коштів на закупівлю дронів. Організовано аукціон із символічною назвою “Мільйони на дрони” за ініціативи начальника Львівського обласного ТЦК та СП Олександра Тіщенка, ГО «Добро.Дій» під патронатом голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького. До участі у заході долучились представники Дрогобицької, Бориславської, Трускавецької міських рад, волонтери, військові та представники місцевого бізнесу, керівники санаторіїв, депутати, забудовники, готельєри та ресторатори Трускавця. Приймав учасників готельний комплекс «Міротель».

На аукціоні були представлені унікальні лоти: ікони, поштові марки, дерев’яні інсталяції, колекція шевронів, прапори із підписами визначних військових, картини, прикраси та багато інших, які швидко пішли з молотка, адже присутніх об’єднувала одна мета – наближення перемоги. Усі виручені кошти від даної акції, 1 млн 950 тис. грн підуть на закупівлю дронів для Збройних Сил України.

Більше дронів – менше ворогів, наголошують організатори благодійного заходу та проєкту «Пташки Перемоги», а ми на мільйон відсотків підтримуємо їх. Долучитися до благодійної акції «Мільйони на дрони» може кожен охочий.

Реквізити ГО «Добро.Дій».

Код отримувача: 42020726

Назва Банку: АТ КБ «ПриватБанк»

Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA173052990000026005011008743

Валюта: UAH

Карта «Добро.Дій» – 5169330520641835

А більше про сам проєкт можна дізнатися на сайті за посиланням: https://www.birds-of-victory.org.ua/.

Благодійний проєкт “Пташки Перемоги” Добро.Дій