Нова оргтехніка для управління праці – від БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісес»

В рамках проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб» управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради отримало від Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісес» (Charitable Organization „Charity foundation „Stabilization Support Services”) оргтехніку: ноутбук, мультифункціональний принтер, роутер, картридж та додаткове обладнання. Це дозволить забезпечити створення додаткового робочого місця в управлінні без прийому на роботу додаткового персоналу.

Передача обладнання проходила сьогодні, 24 листопада. Після цього відбулося засідання круглого столу на тему ВПО та їхньої підтримки, участь в якому взяли заступник міського голови Трускавця Мирон Флюнт, начальниця управління праці та соціального захисту населення ТМР Віра Ільницька та регіональна координаторка БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісес» Оксана Яковець. Головною темою розмови стало створення Ради ВПО у Трускавці. Перший крок цьому процесові вже зроблено завдяки ухваленню відповідного рішення виконавчим комітетом ТМР.

Технічне обладнання, передане міській раді (управлінню праці й соцзахисту) від БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісес» має на меті підтримати систему соціального захисту населення та полегшити життя працівникам управління та самим ВПО шляхом оптимізації надання послуг як щодо їх швидкості, так і щодо якості. Фонд в минулому році передавав таке обладнання переважно районним управлінням як менш спроможним, ніж міські громади.

Трускавець отримав цю техніку також завдяки тому, що наше місто має дуже високий відсоток ВПО порівняно з кількістю місцевого населення. Нагадаємо, що станом на початок листопада у Трускавецькій громаді офіційно зареєстровано майже 14 тисяч ВПО, що становить приблизно стільки ж, скільки місцевого населення де-факто. Тому нова оргтехніка направду дуже потрібна для управління праці й соцзахисту і буде використана за призначенням.