В такий складний для України час ми продовжуємо отримувати гуманітарну допомогу від наших друзів з-за кордону. Більше того, розширюється географія тих, хто підтримує саме Трускавець.

Нещодавно діти, які навчаються в Grund Schule Hehlentor міста Целлє (Німеччина) організували спортивні марафони та зібрали трохи більш як 11 тисяч євро, щоб допомогти українцям, а особливо дітям, які постраждали від війни. На це їх надихнули та всіляко спонукали мешканці об’єднаної громади Ватлінген, які співпереживають та поділяють нашу біду, тому не зупиняють благодійні рухи на підтримку України. Кошти від дітей, та гроші, що були зібрані громадою Ватлінген підуть на закупівлю гуманітарної допомоги переселенцям Трускавця. Чек на суму 20 тисяч євро (640 281 грн) передали фонду в Ліманові, які придбають і привезуть все необхідне, у присутності Олени Петранич, керуючої справами міської ради Трускавця та Наталії Скибак, начальниці управління розвитку громади, офіційних представниць нашої Трускавецької громади в Німеччині.

Із об’єднаною громадою Ватлінген у Трускавця довга та успішна дружба. Започаткована після поїздки Трускавецької офіційної делегації на чолі з міським головою Андрієм Кульчинським до німецького міста у 2017році. Тоді бургомістром Землі Ватлінген був Вольфган Грубе. У результаті плідної співпраці Трускавець залучив десятки тисяч євро на реалізацію низки проєктів за підтримки Вольфгана Грубе. Він був переконаний, що Трускавець і його керівництво є гідним і відповідальним партнером, вірив у світле майбутнє України й нашого курорту в європейській спільноті, як до війни, так і зараз. Нещодавно він передав естафету новому бургомістру – Клавдії Зоммер, яка продовжуватиме започатковане своїм попередником, і, в умовах війни, першою простягає руку допомоги Трускавцю.

Наші німецькі друзі від початку війни направили вже чотири багатотонні вантажівки з гуманітаркою (харчі, одяг, медикаменти) для Трускавця. Ці речі були вкрай потрібні переселенцям, які зупинялись у Трускавці, а також військовим в гарячих точках та мешканцям Східних регіонів з початком російського вторгнення. Ця потреба залишається гострою і зараз. Чимало втратило роботу, дім, та, навіть, найрідніших людей. Тож наші німецькі друзі не зупинятимуться направляти до нас гуманітарні вантажі. Продовжується і збір коштів. Так, наприкінці травня на теренах Землі Ватлінген та Целлє організовують благодійні концерти на підтримку України.

Наша вдячність немає меж, адже, насамперед, вона вимірюється реально врятованими життями. Від усієї Трускавецької громади, усіх переселенців дякуємо німецьким друзям з міст Целлє та об’єднаної громади Ватлінген за Вашу підтримку в становленні миру в Україні!

Залишити відповідь

Перейти до вмісту