Підприємство «Комунальник Плюс», котре займається вивезенням твердих побутових відходів з м. Трускавця, за власні кошти закупило 10 комплектів контейнерів для роздільного сортування сміття. Їх буде встановлено у густонаселених мікрорайонах міста-курорту. Відтепер люди зможуть окремо викидати папір, скло, метал, пластик. Решта сміття йтиме у контейнери з написами «Загальні відходи».

Як розповів представник ДП «Комунальник Плюс» Степан Танчинець, це дозволить впровадити в життя реальні європейські практики роздільного сортування відходів та перейти від слів до діла. До слова, підприємство вже давно запровадило окремий збір пластикових відходів (ПЕТ-пляшка та інше), а відтепер мешканці можуть долучитися до глобальної екологічної справи та сприяти тому, щоб папір, скло та метал йшли на повторну переробку, а не засмічували наші ґрунти та воду.

10 комплектів контейнерів – це перша ластівка, в майбутньому планується закупляти нові комплекти, щоб справа роздільного сортування сміття була запроваджена на всій території Трускавецької громади.

Тож звертаємося до мешканців та гостей Трускавця з проханням звернути увагу на різнокольорові контейнери та викидати сміття згідно з написами на них. Нехай кожен з нас внесе свою лепту у те, щоб світ навколо був чистішим, а наше життя в ньому – комфортнішим. Адже Україна починається з кожного!

Перейти до вмісту