Трускавець зустрів загиблого Героя Олега Денюшина

Сьогодні, 6 квітня, на вулицях Трускавця та біля каплиці церкви св. Миколая громада зустрічала свого загиблого земляка, Героя війни за незалежність України Олега Денюшина.

Трускавчанин, навідник 2 механізованого відділення 1 механізованого взводу 9 механізованої роти 3 механізованого батальйону військової частини А0998 молодший сержант Олег Денюшин загинув 30 березня під час запеклих боїв під Попасною.

Олег Денюшин служив за контрактом. Він – військовий з досвідом, який пройшов АТО (ООС). Цього року Герою мало виповнитись 43 роки.Його подвиг, як і подвиги усіх українських захисників буде викарбуваний в пам’яті наших майбутніх поколінь, описаний в книгах історії нової вільної української держави.

Ми поділяємо весь біль і сум від втрати героя Олега Денюшина з його рідними, близькими, друзями. Олег Денюшин загинув обороняючи свою рідну землю, визволяючи український народ від російських окупантів.

Чин парастасу за загиблим Героєм-трускавчанином Олегом Денюшиним відбудеться сьогодні, 6 квітня, о 18.30 в каплиці церкви св. Миколая. Похорон – завтра, 7 квітня, о 13.00.Вічная пам`ять та

Царство Небесне Герою Олегові Денюшину! Спочивай з Богом, український воїне!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *