У першому Буткемпі проєкту «Стартап Батяри 4.0» взяли участь учні Трускавецьких шкіл

⠀У суботу, 9 грудня, на Буткемпі зустрілися найактивніші учасники навчальної програми «Стартап Батяри 4:0». Разом із тренерами – Катериною Гуцько, Сергієм Давидовим, Романом Гаськом та Назаром Пирськом вони працювали із сучасними роботами, друкували моделі на 3Д принтері, запускали мінідрони, робили шампунь та крем! А бонусом для найдопитливіших стало заняття з цікавої фізики, яке провів Олександр Захаріяш. На перерві школярі смакували запашною 🍕 та отримали солодкі сюрпризи 🍭 від Tech StartUp School.

Нагадємо, що «Стартап Батяри 4.0» – навчальна програма та конкурс стартапів для творчої молоді, яка готова розкрити свій потенціал і можливості та втілити яскраву ідею в успішний стартап. Проєкт реалізує Tech StartUp School у співпраці з Комунальним закладом Львівської обласної ради  «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» та Львівською обласною малою академією наук за підтримки департаменту освіти і науки Львівської ОВА.

Серед цьогорічних учасників: Добротвірський ЗЗСО І-ІІІ ступенів / Любинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів / Гімназія “Тривіта” Львівської міської ради / Самоврядування НВК “СЗШ 2-гімназія” м. Трускавець / Середня загальноосвітня школа #67 м.Львова / Львівська загальноосвітня школа 43 / Львівська українська гуманітарна гімназія ім. О. Степанів / Винниківська Санаторна Школа / Ліцей 93 м.Львова ЛМР / Ліцей  “Гроно” ЛМР / Ліцей Імені Кокорудзів  / Глинянський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Учнівське самоврядування НВК потрапили в десятку лідерів навчального проєкту« Стартап Батяри».🚀 Заняття бувають не тільки корисними, але й веселими!

Попереду –  весняний Буткемп, який збере ще більше винахідників, на яких очікують приємні несподіванки.

#Батяри_в_дії