У Трускавці змагалися волейболістки

Вчора, 14 лютого, у Трускавці відбулись змагання з волейболу серед дівчат 8-9 класів.

Спортивний захід проводився в рамках всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Трускавецької ОТГ під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!», загальне керівництво якими здійснюють Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді і спорту України та Львівська обласна військова адміністрація. Безпосередню підготовку та організацію змагань з волейболу проводили відділ освіти та відділ молоді і спорту Трускавецької міської ради. Головний суддя змагань – Олег Оринич, голова спільноти вчителів фізичної культури Трускавецької ОТГ.

І місце у змаганнях з волейболу вибороли дівчата НВК «СЗШ №2-гімназія”, які у квітні-травні будуть представляти Трускавецьку ОТГ в змаганнях на першість Дрогобицького району. ІІ місце зайняла команда СЗШ №3 м. Трускавця, ІІІ місце – СЗШ №1 м. Трускавця.

Всі призери змагань були нагородженні грамотами, кубками та медалями Трускавецької міської ради. Нагородження проводив Роман Коваль, начальник відділу молоді та спорту ТМР.

Велика подяка всім воїнам ЗСУ за можливість проводити спортивні заходи.