Освітяни міста Краматорськ, серед яких, зокрема, керівники навчальних закладів, ЦПР проводять інформаційну сесію у Трускавці під керівництвом Дениса Сисоєва, директора Управління освіти Краматорської міської ради та Євгенії Кірєєвої, директорки Центру професійного розвитку КМР. Це вже другий виїзд освітян у такому форматі, торік вони збирались на околицях міста Дніпро. Для представників місцевого самоврядування прифронтового Краматорська – це важливі моменти, коли вони можуть поспілкуватись, навчитись чомусь новому та набратись сил, відпочивши від нескінченних обстрілів, напруги і переживань. Адже навіть подорож у Трускавець виявилась непростою – вирушали в дорогу під обстрілом, який місцеві назвали найпотужнішим за всі роки війни.

У перший день роботи платформи гостей вітали міський голова Андрій Кульчинський, начальник відділу освіти ТМР Орест Лобик, директорка ЦПР Інна Форемна. З учасниками вони поділились власним досвідом управління освітніми установами та напрямком загалом. Попри надзвичайну ситуацію в місті, до зустрічі, онлайн, приєднався міський голова Краматорська Олександр Гончаренко. Він щиро побажав своїм колегам-управлінцям набратись позитивних емоцій у Трускавці, відвідати якомога більше цікавих місць та повернутись додому сповненими здоров’я і нових знань.

Комунікативна платформа для Краматорських освітян працюватиме кілька днів. За цей час, окрім лекційних годин, учасники відвідають Трускавецьку НВК «СЗШ № 2-гімназію» та ще кілька Львівських навчальних закладів для ознайомлення з їхньою роботою.

Під час сьогоднішньої зустрічі обговорили актуальні теми про: господарську діяльність, менеджмент, організацію та оплату харчування, винагородження коштом міста сумлінних учнів та креативних вчителів, укриття та організація освітнього процесу в умовах війни. Хоч наші міста зовсім різні за кількістю населення, геополітичним розташуванням тощо, – маємо чимало спільного, зокрема бажаємо забезпечувати наших дітей гідною освітою, дати їм можливість розвивати таланти, підтримувати їхні починання. З вірою у Перемогу маємо продовжувати працювати та зробити все можливе для здійснення благих намірів і цілей.

Перейти до вмісту