У Трускавці проходять Обласні змагання з плавання

22 лютого 2024 року у Трускавці, в плавальному басейні дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ», стартували обласні змагання з плавання серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл, дитячо-юнацьких спортивних клубів Львівської області (юнаки та дівчата 13-14 років).

Змагань проводяться під загальним керівництвом Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Безпосереднє проведення здійснює Трускавецький ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

Всього в обласному заході беруть участь біля 100 юних плавців з шести команд – Дрогобицька ДЮСШ ім. Боберського, Миколаївська ДЮСШ, Сокальська ДЮСШ «СОКОЛЯНИ», Стрийська ДЮСШ «СОКІЛ», Червоноградська ДЮСШ №2 та Трускавецький ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

Обласні змагання з плавання розпочались з хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації. На урочистому відкритті учасників змагань вітали Святослав Стефанків, заступник міського голови Трускавця, депутат Львівської обласної ради та Любомир Мацькович, директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ». Головний суддя змагань Ігор Гургула ознайомив присутніх з програмою змагань.

Дякуємо Богу та ЗСУ за змогу займатись активною руховою діяльністю, змагатись та вдосконалювати свою спортивну майстерність!