паски

Хто ділиться з ближнім, того винагородить Бог: триває акція «Передай пасочку на передову»

На заклик Трускавецької міської ради щодо збору пасок для українських воїнів та ВПО відгукнулося чимало трускавчан. Несуть куплені в магазинах паски, несуть і випечені власноруч, несуть по 1-2, привозять і по 50-100 штук. Кожен сам вирішує наскільки великим має бути його вклад у перемогу Добра над злом.

Як повідомили керівниця Гуманітарного штабу Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко, черга потребуючих є великою, тому видають по одній пасці на сім`ю біженців. Є люди, які цільово приносять паски для воїнів, і їхня воля є святою, тож ці паски будуть відправлені на фронт, щоб наші захисники відчули підтримку Трускавця та всієї України.

«З суботи по понеділок Гуманітарний штаб працювати не буде, тому сьогодні й завтра працюємо в посиленому режимі. Роздаємо паски, овочі, ліки, засоби гігієни, речі, щоб наші вимушені переселенці змогли достойно з усією Трускавецькою громадою відсвяткувати світле Христове Воскресіння – Великдень. Готуємо вантажі в гарячі точки. З вівторка продовжимо нашу роботу у звичному режимі», – каже Наталія Пономаренко.

Нагадуємо, що у Трускавці триває благодійна акція до Великодня «Передай пасочку на передову». Якщо у вас є можливість спекти чи купити паску, то поділіться нею з тими, хто зараз знаходиться на територіях, де ведуться активні бойові дії, та нашими захисниками. Паски можна приносити в Трускавецьку міську раду (вул. Бориславська, 2, кабінет депутатської діяльності). Можна також приносити паски в Гуманітарний штаб (вул. Бориславська, 1, Народний дім). Їх запакують і відправлять на Схід, а волонтери прослідкують, щоб паски були передані в руки воїнам та українцям, які цієї підтримки потребують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *