Шевченко об’єднує!

Вже багато років поспіль у березневі дні велика та дружня освітянська родина Трускавецької громади проводить літературно-музичний конкурс «Шевченко об’єднує!». Ідею Будинку учнівської творчості вже давно підтримав та підсилив відділ освіти Трускавецької міської ради (начальник Орест Лобик). Тож тепер вшанування нашого Генія та Пророка, Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка у освітніх закладах Трускавця проходить на високому рівні, а поставленої патріотично-виховної мети досягнуто.

Ось і цього року Шевченко об`єднав талановитих дітей з усіх шкіл Трускавецької МТГ. У переддень святкувань 210-ї річниці Великого Кобзаря учні та їхні наставники зібралися в актовій залі СЗШ №3 на гала-концерт конкурсу-фестивалю. Виступи оцінювало журі на чолі з головним спеціалістом відділу освіти Олександрою Дирко, до складу якого ввійшли начальниця служби у справах дітей Леся Дребот, консультантка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Жанна Гаврилик, директорка музею історії міста-курорту Галина Коваль та поет, музикант, виконавець, фотомитець Ярослав Баран.

Але насправді не так важливо хто переміг і хто яке місце зайняв. Адже Шевченко об’єднує, а не роз`єднує! Тому важливіше було просто насолоджуватися творчістю Шевченка та талановитістю наших дітей, аніж зосереджуватись на певних мнемонічних чи технічних характеристиках.

Учасників конкурсу привітали міський голова Андрій Кульчинський та секретар міської ради Наталія Пономаренко. Сольні виступи учасників чергувалися з колективними сценками, а літературні читання – з музичними вставками. Було гарно та затишно.

Всього було представлено 30 номерів, більшість з яких до глибини душі вразили членів журі.

Відеорепортаж можна переглянути за цим посиланням.