податкова

Як зробити індивідуальний податковий номер дитині онлайн

Трускавецька ДПІ інформує: бажаючі зареєструвати дитину в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр), засобами Електронного кабінету один із батьків може подати в електронному вигляді заяву для реєстрації в Державному реєстрі (присвоєння податкового номера) на дітей. У приватній частині Електронного кабінету (режим «ЕК для громадян») можна подати заяву за формою № 1ДР (Облікова картка фізичної особи – платника податків (1ДР)) з використанням кваліфікованого електронного підпису.

До заяви необхідно додати скановану копію свідоцтва про народження дитини та скановану копію документа, що посвідчує особу одного з батьків (якщо в документах, що посвідчують особу, відсутня інформація про реєстрацію місця проживання/  перебування особи або така інформація внесена до безконтактного електронного носія, який імплантовано у зазначені документи, необхідно додати документ про реєстрацію місця проживання/ перебування).

При поданні заяви за формою № 1ДР засобами Електронного кабінету обирається податковий орган, де один із батьків бажає отримати Картку платника податків. Результат опрацювання заяви відображається в Електронному кабінеті  «Відповідь № 2 Фінальна».

Отримання Картки платника податків здійснюється в ЦОП податкової служби з пред’явленням свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного з батьків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *