Традиційні та осучаснені форми навчання народознавства

IMG 20181019 111258 HDR

 19 жовтня на базі ДНЗ №2 «Ялинка» відбулося методичне об’єднання вихователів молодших груп з проблеми «Традиційні та нетрадиційні форми роботи з народознавства». Методист дошкільного закладу Добровольська І.І. у своїй презентації розкрила основні методи й форми ознайомлення дітей молодшого дошкільного віку з народознавством.

 До уваги учасників було запропоновано перегляд гри-драматизації за мотивами творів В.О.Сухомлинського «Які на смак», «Де ховаються зірки», «Дім для Рябка» (Вихователь Мінакова Т.С., музкерівник Белинська Н.А.)

 Вихователь Пахольська Л.Р. наголосила у своїй доповіді,що упродовж перебування дітей у дитячому садку потрібно ознайомити їх з побутом нашого народу як у минулому, так і на сучасному етапі. Завдання вихователя не повинно зводитись тільки до ознайомлення дітей з українськими національними традиціями. Слід обов’язково домогтись, щоб цей національний скарб став надбанням дитячого розуму та душі.

 Вихователь Путяк Л.І. представила власно створені навчальні інтерактивні мультимедійні ігри з народознавства. Вихователь зазначила, що комп’ютерні ігри в жодному разі не замінюють звичайних ігор і занять, але за умови їх доцільного та дозованого використання – доповнюють їх, збагачуючи розвивальний процес новими можливостями.

 Під час рефлексивної частини учасники методоб’єднання дали змістовну оцінку роботі своїх колег та підвели підсумки заходу.

IMG 20181019 113328 HDR COLLAGE

Більше...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
acf-taxonomy
acf-post-type
news
announce
institution
session
deputy
mayor
economics
doc