У Трускавці 777 учасників Чемпіонату України зі спортивного орієнтування розпочали змагання

 Сьогодні офіційний перший день Чемпіонату зі спортивного орієнтування “О-ВЕСНА” проходить у центральній частині міста. Спортсмени отримали номери та карти. Поділені на групи, де у кожного своя дистанція: надкоротка, середня подовжена, та скорочена розбіглись у пошуках контрольних пунктів.

 Цього року учасники представляють 22 регіони України. Також ми бачимо спортсменів з Азербайджану, Естонії, Молдови, Швеції, Фінляндії, Польщі, Литви.

 “Попереду чотири захопливі дні Чемпіонату, які учасники проведуть у Трускавці та на околиці міста. Спортсмени показують чудовий приклад здорового способу життя, як трускавчанам так і гостям міста. Власне наш Трускавець це саме те місто, яке може гарно презентувати Чемпіонат такого рівня”, – зазначив Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця.

 Останній день змагань, 31 березня — старт змагань на скорочених дистанціях, Кубок України
А о 13:00 – нагородження переможців та призерів змагань.

Більше...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
acf-taxonomy
acf-post-type
news
announce
institution
session
deputy
mayor
economics
doc