На реалізації другий грантовий проєкт для економічного розвитку Трускавецької ОТГ

 Міська рада Трускавця розробила грантовий проєкт для Трускавецької ОТГ та виграла на реалізацію 48,5 тисяч євро. Проєкт Геодезичної зйомки Трускавецького субрегіону, попереднього дослідження проєктування систем очисних споруд розроблявся спільно з німецьким партнером Землею Ватлінген, які займатимуться фінансовою стороною, зокрема, проведенням тендеру на виконання робіт. Кошти надає Федеральне міністерство економічної співпраці та розвитку Німеччини.
 Це другий проєкт, який влада Трускавця розробила для розвитку об’єднаної територіальної громади. Перший – Стратегія розвитку Трускавецького Субрегіону до 2028 року, реалізований у 2018 році.
 Важливо розуміти, що матимемо два фундаментальні документи, які стануть визначальними в розвитку Трускавецької ОТГ. Адже Кабміном внесено зміни до Закону «Про засади державної регіональної політики», які передбачають необхідність Стратегії розвитку територій для усіх громад (сільських, селищних чи міських). Тому зовсім скоро будь-яке місто чи об’єднана громада будуть змушені розробити Стратегію розвитку території, щоб отримувати кошти з Державного фонду регіонального розвитку та інших грантових програм. Для тих у кого немає напрацювань, розробка Стратегії потребуватиме багато часу та фінансових затрат. В даному випадку Трускавецька ОТГ буде у виграші, маючи готовий документ.
 «Формат Трускавецької об’єднаної територіальної громади відбувся, вже маємо затверджене рішення Кабміну, яке визначає межі ОТГ, про них ми говорили ще у 2015-2016 роках. Вже починаючи від зараз, для подальшої роботи в форматі ОТГ буде розроблено топоплан території. Маючи топоплан, на якому достовірно та деталізовано відображатимуться житлові та нежитлові будівлі й споруди, об’єкти шляхової мережі, наземні та підземні інженерні споруди, межі та огорожі, гідрографія та гідротехнічні споруди, рельєф місцевості, рослинний покрив, а також пункти геодезичної основи, ми зможемо грамотно планувати побудову інженерних комунікацій, каналізаційної та очисних систем для цієї території. Це великий крок вперед. Ми поставили високу планку, знаємо, які бувають села в Європі й прагнемо досягати не менших результатів», – зазначив Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця.
 Населені пункти, що входять в межі Трускавецького субрегіону для яких розроблятиметься топокарта: місто Трускавець; село Доброгостів; село Модричі; село Орів; село Станиля; село Уличне; село Бистрий; село Зимівки, загальною площею 208 км2 та населенням 39 990 осіб.
 Слід зазначити, що проєкт відповідає Стратегії розвитку Трускавецького субрегіону на період до 2028 року, яку затверджено сесією Трускавецької міської ради у 2018 році. Топокарта для Великого Трускавця, – грантовий проєкт, – крок до створення передумов для подальшого економічного та соціального розвитку Трускавецької об’єднаної територіальної громади.

Більше...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
acf-taxonomy
acf-post-type
news
announce
institution
session
deputy
mayor
economics
doc