Цими днями в залі Трускавецької міської ради, під керівництвом заступника міського голови – Святослава Стефанківа, відбулось засідання Координаційної ради з питань реалізації молодіжної політики в Трускавецькій територіальній громаді.
Серед членів ради та запрошених були представники від освіти, зокрема педагоги-організатори з Трускавця, Модрич, Уличного та Доброгостова, начальник відділу культури, представники учнівських парламентів шкіл і міста, громадських організацій, а також небайдужі до розвитку молодіжної сфери.
В ході зустрічі обговорили:
- стратегії роботи з молоддю в територіальній громаді на основі національної молодіжної стратегії до 2030 року, обласної програми «Молодь Львівщини» та цільової соціальної програми роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Трускавецької МТГ;
- напрацювання механізму створення молодіжного простору, його утримання та організацію роботи;
- створення Молодіжної ради, підбір ініціативної групи та початковий технічний супровід;
- перспективу діяльності учнівського парламенту та своє бачення розвитку молодіжної політики в громаді.
Завдяки присутності учасників різних вікових категорій і з різних організацій (керівники структурних підрозділів, педагоги, учні, студенти) зустріч видалась змістовною і конструктивною. Кожен мав змогу висловити свою думку, бачення та поділитись досвідом.
Загалом вдалося почути цікаві ідеї та вибудувати схему подальших дій в напрямку розвитку молоді, створення можливостей для її розвитку та включення її в процес розвитку громади.