Учитель НВК «СЗШ №2-гімназія» Наталія Паращак – учасниця VІІ науково-методичної конференції «Сучасні тенденції навчання хімії»

2021 03 18 conference 01

2021 03 18 conference 0218-20  березня 2021 року за організації кафедри неорганічної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка, Міністерства освіти і науки України та Львівської обласної державної адміністрації стартувала VІІ Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії». Другий рік поспіль традиційне об’єднання вчених та педагогів з усіх куточків України у форматі дистанційного режиму. 

Варто зазначити, що до роботи конференції долучився директор Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олег Паска, який подякував організаторам конференції за актуальність обраних тем та напрямків дискусії.

Директор КЗ ЛОР «Львівський інститут післядипломної педагогічної освіти» Павло Хобзей у своєму виступі зазначив, що основою будь-якої компетенції є насамперед ґрунтовні знання. Перед початком роботи конференції декан факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, доцент Роман Крохмальний детально розповів учасникам наукового форуму про минуле і сьогодення Львівського університету, презентувавши структуру, наукові здобутки та активне позалекційне життя ЛНУ ім. Івана Франка.

У конференції брали участь, зокрема: наукова співробітниця Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, академік Національної академії педагогічних наук України, професорка Ольга Ярошенко; редакторка видавництва «Ранок», викладачка Центру післядипломної освіти Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Вікторія Круглова; професорка кафедри природничо-математичної освіти КЗ ЛОР «Львівський інститут післядипломної педагогічної освіти» Марія Савчин.

Загалом цьогорічна конференція згуртувала доповідачів, які здійснювали свої напрацювання за такими напрямками: навчання хімії у закладах загальної середньої та професійної освіти; методична підготовка учителів природничих дисциплін у закладах вищої освіти; мотивація та формування стійкого інтересу до вивчення хімії як важливої природничої науки; STEM-освіта; науково-дослідницька складова діяльності вчителя хімії; інновації в хімічній освіті, дистанційне викладання хімічних дисциплін; пріоритетні напрями наукових досліджень у галузі хімії та впровадження їхніх результатів у фахову підготовку вчителів.

Свою доповідь «Проєктно-дослідницька діяльність учнів в умовах дистанційного навчання» презентувала вчителька Наталія Паращак, навчально-виховного комплексу “Середня загальноосвітня школа №2-гімназія”. Така форма роботи сприяє активізації пізнавальної діяльності та формуванню навичок дослідницької роботи на уроках хімії.

Більше...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
acf-taxonomy
acf-post-type
news
announce
institution
session
deputy
mayor
economics
doc