У Трускавці працівниками КП «Трускавецьсвітло» минулого тижня вирішено проблему неякісного освітлення перехрестя вулиць Стуса-Данилишиних. Там не функціонувала частина світильників в напрямку від перехрестя до лікарні. Тепер в цій локації стало світліше. Про це 19 квітня на щотижневій апаратній нараді повідомив директор комунального підприємства Микола Сеньків.
Також світліше стало у дворі будинків 76 та 78 на вулиці Стебницькій. Ще одна локація, де якісно попрацювали комунальники з «Трускавецьсвітла» – територія біля пам’ятника Патріарха Йосифа Сліпого. Енергетики замінювали лампи, дроселі, прожектори – в залежності від потреби.
А цей тиждень фахівці комунального підприємства «Трускавецьсвітло» розпочнуть з виїздів на села. Першими будуть Модричі, де є проблеми з освітленням вулиці біля пилорами, а також Станиля й Уличне, де потрібно поміняти частину електрокабелю.
Фото ілюстративне